Mezi Rock & Hard Place

posted on 29 Aug 2014 01:51 by festiveranch5214
Poznámka autora: Toto je další krátký příběh, který jsem napsal. S tímto příběhem, jsem napsal tento jeden zpět v roce 2010 a já jsem skoro nechal ji o samotě. V současné době, v průběhu zasedání "jarní úklid", jsem našel tento příběh o jednom z mých starých, nevyužitých diskety. Spíše než aby příběh jít do odpadu, rozhodl jsem se předložit ji na Literotica.

Četla jsem celý příběh znovu a já se cítím, jako bych měla vyladit končí trochu. Nevím. Mohl bych.

Pokud chcete zanechat komentář, proveďte prosím. Opravdu si toho vážím. Také bych chtěl říci, že je hanlivý nadávka, která se používá v tomto příběhu, takže pokud se vám nelíbí, že takové věci, prosím nečtěte tento jeden.

******************************

Camilla Darling neví, která hluk byl důvod, proč byl vytažen z moře spánku. Nevěděla, zda-li to byl zvuk z její ložnice dveřmi bouchnutí zavřené, nebo, pokud to bylo vrčení spokojenosti, který byl zavrněl jí do ucha, když se položila na postel. Všechno teď věděla, bylo, že byl teď vzhůru a zdroje na její náhlé pozornosti ležel vedle ní, opilý a byl na cestě na spaní. Camilla se podíval na budík, který byl na noční stolek a obličej si čas 03:23.

"To je kurva skvělý 'její mysl zabručel.

"Vypadáš hrozně" svého spolupracovníka a nejlepšího přítele, Laney, stěžoval si.

"Proč děkuji za povšimnutí, a tady jsem si myslel, že půjde zcela bez povšimnutí dnes," řekla Camilla v nízké mumlání, když přijal její hrnek horké kávy Sanka. Obě ženy byly visí v jídelně oblasti jejich pracovišti je, hodinu před začátkem jejich pracovní směny.

"Těžká noc?" její přítel zeptal se.

"Mmm-hmm," zasténal Camilla, "dobře, to bylo víc, jako by to bylo drsné ráno."

Camilla, pak pokračoval vysvětlit události, které nastaly během předchozího večera. Začala svůj příběh s nečekaným stranou, která se děje, když přišel domů z práce. To bylo pre-party, party, která byla vyvolána svými dvěma spolubydlícími, Kateřina a její přítel Elias, kteří se chystali na na noc club-hopping. Pak, když skončila její příběh s vysvětlením, co se s ní stalo před pár hodinami. Laney jen zasténal a zavrtěla hlavou, v nesouhlasu, přičemž občas popíjení u šálku kávy.

"Cammy, zlato, já jsem ti to říct, co jsem vám řekl dříve: že svině si myslí, že je to kluzké jeho hovno mi fuk, jak moc alkohol pije, není to dost opilý jít do jiné osoby pokoj a ležel v posteli, zatímco osoba je stále v něm! A pak dělá tyhle sračky opakovaně? Pojď, holka, nepatří na to. Bože, on se jen snaží dostat do kalhotek. Nejspíš je unavená odběru vzorků, že hubená, Pixie Stick, že je kurva, a teď se chce dostat chuť na velký trs hnědého cukru, které se spí v místnosti, která je několik dveří dolů! "

Na nečekané trhliny, Camilla si odfrkl a musel plivat její vzorek kávy z úst, před odchodem do záchvatu smíchu.

"Holka, prosím, Elias je nezajímá mě! Z toho, co jsem viděl, že je stejně jako každý jiný běloch, že vím. Má rád své ženy být bílý, hubená jako pre-dospívající chlapce, velká prsa, žádný zadek a blond vlasy. On, skoro, chodí, že prototyp právě teď. "

"Když už mluvíme o koho, co dělá ole" dáma říká o svého přítele nedostatku smyslu pro směr? Protože, kdyby to byl můj muž, že nigga bude pryč, a to zejména s tím lame ass rutinní-

"Není to běžné," vyjekla Camilla v kvílením.

"Cokoli a odpověď na mou otázku, jalovici!"

"Ona ... to ... nevím," přiznal Camilla, neochotně.

"Oooh, já to věděl! Ole 'Chlapec se určitě snaží dostat chuť vašeho čokolády čip cookies!"

"Ne, to není. A když se bude snažit udělat cokoliv, aby mě, budu bít mu zadek tak špatné, že budu bít bílá od něj" varoval Camilla.

"No, že se snaží proniknout do zadku, takže byste měli vzít v úvahu i," žertoval Laney.

Camilla srolovaný ubrousek, který byl na stole a hodil ji na svého přítele. Duo se zasmál. Jakmile smích utichl, zeptal se Laney, "Tak kolikrát Opilý chlapec přišel do svého pokoje?"

"Dnes by to posedmé."

"Chlapec si myslí, že je tak kluzký," zamumlal Laney. "Vy jste ho probudil dnes ráno, nebo jste ho nechali na pokoji, aby mohl přitulit se k vašemu Teddy Ruxpin?" žertovala.

"Ne, probudil jsem mu prdel, než jsem dnes ráno odešel."

"Jaká byla jeho reakce z dnešního rána?"

"Pojď, E, vypadni," řekl Camilla mu, když šťouchl kolenem s nohou. Neměla dostatek času dnes ráno do odpadu. Čas byl 06:03 a ona musela být pryč 06:15. Už byla oblečená v její obchodní oblečení a vlasy už stylu k dokonalosti. Vše musela přijít na to, bylo to, jaký typ obuvi, která šla dnes nosí.

"Uuugggghhh," slyšela zavrčela do husí pernaté dolů polštář, že její spolubydlící byla položenou hlavu na. "Nech mě na pokoji," zavrčel v chraplavým hlasem. Vážnost jeho barytonem by udělali 7-noha-vysoký muž zemětřesení v jejich botách a aby ho nechali na pokoji. Camilla, nicméně, byl zdaleka strach, zvláště když je člověk udržet ji od dokončení úkolu.

"Ne, já tě neopustím sám! Teď vstát a vzít si opilý prdel zpátky do svého pokoje. Potřebuji, aby mou postel a nemůžu to s tebou, kterým se v něm! Teď, vstávej!"

Potom, ona mu dala facku drsné na zadku s rukou. Elias zvedl hlavu z polštáře a nastavit oči na Camilla, který stál na straně postele. Je-li vzhled mohl zabít, že by to byl jeden mrtvý člověk.

"Dobře, že jsi vzhůru. Teď, vstávej," řekla sladce a s úsměvem. Vrátila se do úkolu: které boty nosit s její oblečení.

"Jděte s podpatky," navrhl Elias, poté, co sledoval ji na minutu. Seděl u nohou postele a dávala na jeho tenisky.

"Hmm," řekla, když pozoroval červené boty na vysokém podpatku. "Proč podpatky?" zeptala se ho.

"Protože, oni dělají prdel a prsa vystrčit víc," uvažoval, s úšklebkem na rtech a cigaretou visící z jeho úst. Camilla si odfrkl a znechuceně.

"Fuj, muži ... a ani neodvážil rozsvítit tu cigaretu ve svém pokoji," řekla, když se usadila její pravou nohu na jeho boty.

Když část boty se složit do paty, když se sehnul, aby ji opravit. Když viděl její srdce-tvarovaný zadek na displeji, myšlenka projela jeho mysli a on vstal z postele.

"No, to je důvod, proč nám vy ženy milují," Elias byla jeho reakce na ni, než plácat ji na dostatek zadek v odvetě a pak opustil její ložnici.

*************************

Camilla neřekla Laney o Elias 'ass-facku, když vystoupil z místnosti, ale řekl jí zbytek akce. "Proč ne dát zámek na dveře? Jsem si jistý, s jedním, že ho bude držet ven," navrhl Laney.

"Už jsem myslel, že už a chystal se dát tento plán do akce, když mě ta mrcha z přítelkyně řekla, že jsem nemohl. Pak pokračoval, aby mi vyhrožovat vystěhování mimo areálu, když jsem dal zámek na dveřích. Řekla, že by se na základě ničit svůj majetek. Její majetek? Věřili byste, že hovno? jsem byl v pokušení jí říct pravdu tehdy a tam, že jsem chtěl použít zámek, aby se jí kurva přítele z mé ložnice. "

"A pak se tvůj zadek by to určitě bylo z tohoto domu!" Laney žertoval. "Proč si nechceš si dát zámek na dveře ložnice? Co by se stalo, kdyby jeden její host rozhodne jít pěšky až do svého pokoje a ukrást některé z vašich hoven? Co by to řekneme?"

"Nechce, abych se dal zámek dveří, protože ty zasraný dveře. Ona tvrdí, že dveře v domě byla provedena v Maroku a dveřní knoflíky byly jednou použity v paláci Romanov, zpět, když oni měli carové a hovno. Tak, ona nechce dveře poškrábané až o nehty a kdoví co ještě. Můžeš věřit, že to zajímá? " Camilla vysvětlil.

Laney se zasmál. "Řekni jí, aby se jeden z těch dveřní kliky a strčit ji do její zadek. Teď, když bych slyšel, že jeden, Byl bych rád," Bitch, prosím, víš, že jsem to svinstvo z kurva Home Depot ! " Co to kurva je s tou mrchou špatně? Snaží se být jiný Martha Stewart, nebo nějaký podobný kraviny? " Laney se zasmál, před umístěním na sympatický poplácání po Camillině rameno. "Holka, ty jsou v těžké místě. Váš pronajímatel, který se stane jedním z vašich spolubydlících, chce vás a jeho přítelkyně neví o tom kurva. Můžete snadno vyřešit tento problém tím, že umístí zámek na dveře, ale nemůžete, protože tvůj zadek dostane vystěhován. Můžete také vyřešit váš problém tím, že řekne jeho přítelkyni, ale pak budete určitě bude vyhozen z domu, pokud nemáte. Sakra holka, jste uvízl mezi rockem a tvrdé místo "Laney uzavřena.

"Jo," zabručel Camilla, cítil více jako hromada sraček.

"Sakra, kdybych byl ve vašich botách, víš, co bych udělal, že jo?"

"Co se: fuck ním, řekněte mu přítelkyni o tom s grafickými detaily a pak zahodit do dvojky a pak se odstěhovat?"

"Sakra, holka, opravdu mě znají!" Laney jí řekl, cítil opravdu potěšen a ohromen. Camilla se zasmál. Poté, Laney jí řekl: "Já bych rozhodně ho do prdele, do srdce. Víš, kdybych nebyl gay ... a představa, že člověk se mě nedotýkej se mě odpuzují."

"Opravdu? Myslíš si, že Eliáš je roztomilý?" Camilla zeptal svého přítele, s její roztomilý obličej scrunched nahoru. "Myslím, že vypadá jako obroušení-up verze Napoleon Dynamite." Laney dal svého domova dívka poplácání po rameni.

"Ne, nemá," zasmál se Laney. "Je to cutie koláč. Myslím, že Penny ví, že si myslím, že je roztomilý, protože celou dobu ona a zbytek Super Dykes se pohybovaly nábytek v domě, ona by občas se ujistil, že jsem s vámi po celou dobu. " Camilla se zasmál. "Dívka, Elias je v pořádku! Prostě se mi to vidět ještě. Myslím si, že se chystáte přijít k rozumu, když žere z vašeho cootchie, jako je volný formou bufetu jídlo ---

"Ewww, drž hubu, Laney!"

"Vsadím se, že nebudete myslet na zadku jako Napoleon Dynamite poté. Navíc má peníze, holka!" odůvodněné její spolupracovník. "Ale ..." řekla před přijetím doušek kávy, "... on není dělat hovno se svým životem a že peníze dojdou nakonec. Dovedete si představit, co se děje, aby se s ním stane pak? Oh, to je bude hrozný, chudáček. "

Camilla se opět zasmál.

*****************

"Opravdu musím vystěhovat z tohoto místa," řekla Camilla na svůj odraz.

Byla prstů česání na její krátké, narovnané vlasy, ale zároveň zajistit, že neztratil, že je to lesk. Prostě se osprchoval a byl přípravou na její spaním. Jen hydratovaná její 5'7 rám s krémem, vklouzl do páru krajkou francouzsko-cut bikiny kalhotky a do lila-barevné bavlny, baby-doll noční košili. Teď, když byl zaneprázdněn mluví sama pro sebe, když se dívala do podlahy zrcadlem, který stál vysoký před posteli. Za normálních okolností, Camilla by se uvažovat o sobě, že je blázen, mluví sama pro sebe, ale ty nebyly normální okolnosti. Sakra, ona nemohla ani slyšet její hlas, díky hlasité hudbě, která hrála na prvním stupni domu.

Několik hodin poté, co opustil svou práci, kde pracovala jako 911 operátor, Camilla byl metr od jejího domu, když si všimla, známky house party: lidé se loudat po majetku, náhodné automobily zaparkované na příjezdové cestě a před domu. Každé světlo uvnitř domu byla osvětlena. Pak tam byla hudba; to bylo nahlas a bylo to drsný její sluch. Stojí mimo, cítila jako dělat otočku a jít zpět do své kanceláře, kde může dělat paletu na zem a dělat to pracovat pro ni.

Po stisku její cestu přes zástupy lidí, aby se dostal do svého domova, což je do své ložnice a pak bombardují koupelnu, jen proto, že může trvat deset minut sprchu, byla nyní připraven k posteli. Camilla se chystal vypnout nočním stolku lampa, kdy připomínka se odebere do hlavy. Vyskočila ze svého manželskou postelí a zamířila k ní šatnu, kde produkoval velký dřevěný kufr. Ona vytáhl kufr na zadní straně její dveře a tlačil ho před dveře, takže může sloužit jako dočasné barikády.

"A teď, pojďme zjistit, jestli se můžete dostat do tady," řekla si pro sebe.

Jakmile Camilla usadil v posteli, její mysl přemýšlel o Laney teorie. "Má opravdu chcete mít sex se mnou?" Myslela si, že zpět na předchozí době, že v opilosti putoval do její ložnice. Poprvé se stalo několik dní poté, co se přestěhovala do malého hradu domu. Vzpomněla si, Kateřina a Eliáš odešel z baru-hopping, že v noci, což znamenalo, že Camilla měl dům jen pro sebe na pár hodin. Později té noci, kdy se Eliáš vstoupil do jejího ložnice, opilý a zmatený. V prvním okamžiku vniknutí, Camilla byla překvapená a vyděšená. Druhý den ráno, Elias byl kajícný a slíbil, že se nebude opakovat. Druhý incident se stal o šest dnů později. Třetí incident byl o dva měsíce později, po druhé události a došlo čtvrtý incident, osm dní po třetí jeden. V době, kdy se odehrál pátý čas, Camilla žil v domě asi tři měsíce. Nebyla tak vyděšený z něj už od doby, kdy věděla, že jeho zvyky, které bylo spát na levé straně postele. Nicméně, ona byla stále ještě pochybují, zda se jeho chování. Šestý čas Elias narazil do její ložnice, když se mění v pyžamu a pak se zhroutil na postel. Když si přišel na to, že byl v bezvědomí, se oblékl, než nonšalantně sundal boty a hodil deku přes něj.

"Co to kurva je?" její mysl mluvil, jak se zvedl závoj spánku.

Vrnění bylo to, co se probudil ze svého spánku. Podívala se na čas; to bylo pár minut po čtvrté ráno. Pak se podívala po pokoji, aby zjistili, že její dočasné zátaras byl tlačen ke straně, jako by to byl objekt lehký jako židle. Její uši zvedl ticho, které bylo vyprávět příběh-znamení, že strana byla u konce. Neslyšela hudbu nebo chvění lidí. Jediné, co teď slyší je zvuky cvrčků švitoření mimo okna své ložnice a měkké chrápání Elias, který byl spí za ní, když ji sevřela ve svých mohutných paží. Poslední věc, kterou si pamatoval Camilla dělat, předtím, než spadne do spánku v noci, byl si vzpomněl všech nočních setkání.

Camilla věděl, že teď měl asi hodinu a dvacet minut vlevo cenných spánku doby, než musela vstát a připravte se na práci. "Nech mě jít spát," pomyslela si, když se usadil do pohodlnější polohy.

Když zavrtěla boky, ve snaze dostat pohodlně, její zadek nechtěně otřel třísla Elias '. Otočná jejích boků se zastavil, když současně, uslyšel hrdelní sten z něj, jakož i cítil, jak mu ranní dřeva stiskněte až na její zadek. Zalapala po dechu v šoku a pak vykřikla, když ucítila jeho ruka pod ložní prádlo a chytit ji za levé straně hrudi. Její ruka vystřelila až na problematický končetiny a pokračoval k vydobytí ho z ní. Jakmile se její ruka přitáhl za ruku, jeho třísla broušené se do jejího dna. Zasténání byl propuštěn z něj a ona cítila, že to vibruje přes její rám.

"Položte pořád," zavrčel a ona se uklidnila se.

"Mluvil se mnou? Nebo se mluví ve spánku? " zašeptala si pro sebe. "Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit," její mysl odůvodněné.

Camilla pootočil hlavu a tiše řekl: "Elias, jsi vzhůru?" Ona se setkala s mlčením, a tak se znovu zeptala na otázku a dostal stejnou odpověď.

"Spí," dodala. Myslela si, že o její nové situace. "Ach jo".

Sten byl zvuk, který ji odtáhl od velmi dobrého snu, že měl. Ve svém snu, ona byla královnou svého vlastního kmene, a byl nyní válečným zajatcem. Ona byla také osobní konkubína mocného válečníka z nepřátelského kmene. Byla odtáhla od nejšťavnatější části jejího snu, který se týkal Camilla svázaný ke stromu a byl s její kundička vytažené její nový majitel, který vyceněné podobnost s horkou muže, spolupracovníka, který znala.

Camilla slyšel další zalapala po dechu a cítil, že to nechat od ní velice vlastních úst. Než mohla zformulovat důvod, třes fyzické stimulace se vznášel přes její tělo. Ten pocit byl vytvořen v bradavkách a snesl do vyhřívaného jádro, které bylo mezi nohama. Její ruce hledal potěšení v místě původu a objevil další ruku, že tam byl. Pak si vzpomněla na Elias 'ruce. Nyní se dostal do rukou holou kůži a byl s využitím nového objevu. Camilla se cítil Eliáš 'dlouhé a tlusté prsty hladil a hnětl na dostatek masa. Pak jeho prsty by se štípnout a vytáhněte se na její bradavky. Další sténání vyklouzl z Camilly, ale mohli zakousnout se na konci ocasu ní. Jeho hbité prsty si hrají s ní oko způsobil pomalý tep hromadit se v její kunda, která intenzivnější s kolem druhé.

"Holka, myslím, že pro vás skoncovat s to dříve, než uděláte něco hloupého," varoval ho svědomí.

Neochotně, nechala ruku natáhl a vzal lehký stisk proti jeho zápěstí. Camilla vypáčil mu ruku z jejího prsu a cítila teplo, které zbylo tam drolit. Položila mu ruku do prostoru, který byl mezi jejich těly. Jakmile se jeho ruka byla od ní, posadila se na posteli a pak připevní na horní polovinu její noční košile. Naklonila se proti své posteli v čelo a lehký smích opustil její ústa.

"Ooh hovno," pomyslela si, když vydechl trs vzduchu.

Její oči se vzal pohled na dobu a pak se zadívala se k posteli partnera. Oblečený jen pár tmavých barevných džíny, pár bavlněné ponožky a pletené čepice na hlavě, Elias spal, zatímco odpočívá na pravé straně těla. Camilla se oznámení o tom, jak světlo jeho kůže, když ho přirovnal k její tělo v odstínu. Byl tak bledý, že by modré žíly, které byly skryty pod masem náručí. Její oči prohlížel svaly, které byly v jeho náručí, hrudníku, břišní svaly a ramena. Všimla si, že jeho džíny visely nízko na bocích, a jak se ukázalo "V" na spodní části trupu. Její oči stezka podél zářezu a jejich cesty přišel do konce, když je zasáhla pás džínsů. Ona zírá na tlačítko mosazné jeho kalhot, než koncové dolů k klopou, která se vztahuje na zip a koncové dále, dokud si všimla tlustou bouli. Její oči se rozšířily překvapením, stejně jako ve radostí. Paušální zahájena ve středu jeho třísla a trvala přes jeho pánev a zastavil se pár centimetrů před tím, než ho zasáhla do levého kyčelního kloubu kosti. Cítila, jak její prsty svědí, jako akt podání, chytit držet ho, což se jí nervózní. Chcete-li se vyhnout pokušení dále, zadívala na jeho tvář.

S jeho rysy v obličeji, myslel Camilla Elias tvář by nešel s jeho tělem. Myslela si, že jeho obličej byl mladistvý, jako kdyby se zasekl v prahu, že všichni chlapci procházejí, protože procházejí fyzické změny puberty. Tváře, hluboce rozštěp brady a čelisti linka byla bez jakéhokoli vlasů. Jeho rty byly vytvořeny ve tvaru pout; tenká spodní ret s plným horním ten, který měl Amor luk tvar na to, Elias, Camilla si myslel, měl typ rtů, že ženy by utrácet tisíce dolarů. Její oči hleděly na mužském nosu a odolal nutkání třít prsty dolů po můstku ní. Náhle se její mysl přehrával vzpomínky na ni.

"... Elias je v pořádku! Jen nechápu to ještě. Myslím, že to přijde k vám, když žere z vašeho cootchie, jako je volný formou bufetu jídlo --- ..."

"Ach bože," zasténal Camilla před plácl dlaní přes čelo, "A teď, myslím, že je to roztomilé," zašeptala si pro sebe. Zasténala zklamáním a sklonila hlavu. Současně, její budík začal zvonit.

Comment

Comment:

Tweet