Se slunit Breastford Ch. 24

posted on 21 Aug 2014 10:29 by festiveranch5214
"Na tom není nic špatného ..." řekl, mluví k oběma dívkám. "Je tu prostě příliš velkou váhu ve vířivce."

"Huh?" Zeptal se Brittany, opravdu. "Příliš velkou váhu?"

"To je pravda." Jejich trenér odpověděl. On pak dosáhl pod povrchem vody a vytáhl plavat šortky z pod něj. Držel je pro holky vidět, a překvapivě se nestali zděšen. "To je průtok vody lépe ..."

Byl viditelně hodil kalhoty přes okraj a nechat viset.

"Ahhhhhhhhh ..." zasténal, když se opřel. V procesu, on upravit nastavení vany k nízké jeden.

Dívky dal zvuky "oohhs" a "ahhs", jak se cítí trysky začnou střílet na měkčí rychlostí.

"Jak to, že to není střelba jako předtím?" Zeptal se Brooke.

Trenér Dick se podíval dolů přes vodu na jeho rychle rostoucí penis.

"Oh ... to bude ..." řekl a díval se na jeho erekci. "To bude střílet těžší než kdy jindy ... jakmile vy dva busty babes sundat ty bikiny!"

Dva basktetballers nereagoval tak, jak čekal, aby. I když se splést neměli ohrnovat nos s odporem nebo zavolejte mu prase.

"Naše bikiny?!" Zeptal se Brooke. "Whyyyyyyyy ..."

"No víš ..." Trenér Dick vysvětloval. "Oblečení pohltí vodu a dělá to těžší tady ..."

"Tak proč se prostě dostat ven?" Zeptal se Brooke, přemlouvala velmi bezvýznamný rameny z Bretaně.

Trenér Dick si odkašlal a snažil se myslet na vyvrácení důkazů.

"No ... ehm ... to je moje horká vana!" řekl. "Je-li něco, vy holky by měly dostat ven!"

Zaváhal, když si myslel, že asi nebyl vybrán nejlepší skupinu slov. Co by se stalo, kdyby se obě dívky se rozhodl vzít ho na jeho nabídku?

"Nééé ..." řekla Brittany. "Nejsme připraveni dostat ven ještě!"

"Pak se zhubnout." Řekl s pohledem upřeným na obou dívek upřímně.

Brittany se obrátil oči ke svému příteli, který jí dal stejné nesmyslné objetí Brittany ji dal. Trenér Dick se díval, jak busty duo se přikrčil, až se jejich ramena a krk byly prakticky ponořené, a pak o několik okamžiků později pozoroval, jak obě dívky odhalil fakt, že byli nahá tahem svých plavek z vody.

"Wow ..........!" Zalapal po dechu, když se díval na Brooke, když visel její modré dna nad hladinou vody, mokrý. Obrátil svůj pohled do Bretaně, který byl také nechat ji žluté kalhoty viset z ruky roztomilý. Každá dívka se pootočil a pověsil své vyřazené předměty oblečení přes okraj vířivky.

Trenér Dick oči byly namáhání (a tak byl jeho penis), jak se snažil dívat se usnesl na povrchu vody, kde stály dívky. Mohl by dělat svou bílou pleť přes vlnící se vody, a jeho penis se zvýšil na skutečnost, že barvy žluté a modré byly již viditelné.

Dívky se vrátil k relaxaci, zatímco oni byli v minulosti. Vana trenéra byl velmi dobře osvětlené, a skutečnost, že horká voda tryskající všude kolem jejich holé dno před očima trenéra zřejmě ani jejich fáze. Koneckonců, to nebylo, jako by viděl hodně.

Vzpomínky musel držet svou šarádu, zbraně horlivý trenér má prakticky vyskočil z vody. On neohrabaně natáhl po ovládacím panelu polo-skrytý jednou více a zvýšil intenzitu vodní trysky malým množstvím. Dívky prohnul záda, jak se cítil, trysky hit je s trochu větší silou, a trenér Dick olízl rty, když sledoval, jak jejich masivní džbány protáhnout své bikiny vrcholy ještě více.

Trenér čekal několik minut, než přerušení dívčí relaxační čas dát další část svého plánu do pohybu.

"Víš ..." řekl. "Tyto trysky mohou ještě dostat mnohem silnější."

"Mohou?" Řekla Brittany.

"Jak?" Zeptal se Brooke.

Trenér Dick pokrčil rameny transparentně.

"No ... mohli byste ztratit větší váhu ..."

Opět dívky nereagoval na jeho prohlášení tak, jak čekal, že ano. Víno ve svých systémech Zdálo se, zklidnění je dolů stejně, jako by oslabovalo jejich rozhodování mnohem víc, než mu předpověděl.

"Jak?" Zeptal se Brooke.

"Jo, jak?" Brittany zopakoval.

"No ..." řekl trenér. Mohl už cítit jeho erekci volá po pozornosti, jak se očekávalo, co mělo přijít. "Vy holky jsou ještě oba díly podléhající opotřebení vašich plavek. Říkal jsem ti, aby si je sundat."

Po chvíli se oba Brittany a Brooke se ocitli díval se na jejich tělech; vyhledávání v jejich myslích opilých pro předmět slov trenéra. Když to zjistili, že každý se podíval na jejich basketbalový trenér s zvědavých očí.

"Out vrcholy?" Zeptal se Brooke. "Vy chcete, abychom se z našich vrcholy?"

Trenér Dick upravit sám ve svém sedu a snažil se dělat cestu pro jeho rychle tvrdnoucí penis.

"Ehm ... ano." Řekl, částečně v otázce. "Ano. Myslím ..., že jsou mnohem větší a nasákly více vody, než vaše dny. Pokud jste holky ... pokud dívky se ztratit ty to vana by se stal mnohem, mnohem, < em> moc lehčí. "

Všiml si, že se podívá do očí a viděl se snaží plně zpracovat to, co říkal. Ze strachu, že by mohl narazit na jejich zvukové mysli se rozhodl zasáhnout.

"A pak, že trysky by se vrátit na v plné síle!" hodil do poslední minuty.

Brooke a Brittany dali navzájem rychlé, uklidňující vzhled. Pak, aniž by řekl jediné slovo, které pokrčil rameny a natáhl se za jejich zády.

Trenér Dick oči se rozšířily a jeho ústa byla zpomalení bude dokořán, jak on si prohlížel obě busty dívky unsnapping jejich bikiny zezadu. Intenzita obou zvuků bylo současně, a všechno, co se děje pomalu za ním, zatímco on sledoval jejich bikiny popruhy uvolnit přes rameno.

Dívky pak sáhl do svých ramenou a vklouzl rukama přes obruče jejich vrcholky.

Jejich nadržený trenér hodil rukou pod vodou a začal prudce jeho penis, zatímco on prohlížel prsatá show. Brooke a Brittany nyní se jejich vrcholy se zvedl pouze jejich prsa, a jeho penis byl namáhání vidět dva páry prsatá melounů konečně odrazí zdarma. Brzy se dostal jeho přání jako dvě blonďaté krásky dosaženo na šálky jejich bikiny vrcholy a pomalu vytáhl je pryč.

Trenér Dick vydal hlasitý, prodloužený zalapal po dechu, jak dva z největších párů prsou, jakou kdy viděl odhalil se před ním. Jejich naprostá krása brala dech! I když se Brooke a Brittany byly na opačných stranách vířivce jejich kolektivní přítomnost byla jako výbuch houpací celou věc. Cítil, jak se velikost jejich nahých těl cestovat přes vodu a na jeho těle celou cestu dolů na jeho penis. Jeho ocelová tyč postavil se na své maximální kapacity, když sledoval, jak jejich velké, krásné prsa jemně houpat sem a tam na hladině vody. Brooke a Brittany byly opravdu na zcela jiné úrovni, když byli spolu.

"Aha ...." Slyšel, jak někdo říká. Nebyl si jistý, jestli to bylo Brooke a Brittany, ale věděl, že zvuk úlevou, když to slyšel. Tento náhlý povzdech zlomil myšlenkový proces a zavrtěl hlavou, když se opřel. Jeho hard rock hajzl střelil do vody a ukázal přímo jako on si prohlížel dvě prsaté ženy z krátké vzdálenosti.

Podíval se na své bradavky s chlípné oči. On nedokázal říct ..., ale zdálo se mu, že oba páry bradavky byly vztyčené stejně.

Brooke a Bretaň se mu téměř nevěnoval pozornost, protože nedbale držel své bikiny vrcholy nad povrch dobře osvětlené vody. Trenér Dick nemohl uvěřit, že velikost jejich podprsenky ... ale zároveň to bylo těžké si představit, dokonce i vrcholky, že velikost úspěšně pokrývat své obrovské hory džbán-masa.

Obě dívky se zdálo být jako nedbale, jak se někdy, jako by to bylo obyčejné místo, kde se nahý v horké vaně s jejich pouhým trenérem ... škádlil ho s jejich dokonalá těla a velkými ňadry.

Trenér Dick pozoroval dvě holky se založenýma rukama. Všiml si, jak se dívky se stala mnohem vzdálenější, jako by oni byli zažívá něco oteplování. O vteřinu později si uvědomil, že víno nakonec vzít plnou kontrolu ... a že prsatá duo byl zcela otevřen sugesci. Nemohl uvěřit tomu, jak dlouho to trvalo mu to uvědomit; Brittany a Brooke nezdálo všechny ty opilce k němu. Neměli nezřetelná řeč a žádný typ citové výlevy jiného než nenasytné chichotání mu zvykli slýchat, když v přítomnosti dospívajících dívek. A přesto ... jeho rozsudek byl naprosto nechal.

Uvědomil si, že to byl jeho moment závažnost situace ho skoro předjel. Rozhodl se, že už nemohl vzít. Jeho penis byl namáhání pro uvolnění. Musel jít na to. I v případě, busty duo řekl, že ne ... že by ještě nějaké pěkné obrázky, aby ho nosit přes noc. Ať tak či onak, musel jít na mizině.

"Vy jste holky ... zapnuta právě teď?" zeptal se, jak upřímně, jak jen mohl.

Opět dívky mu zaplatili nulovou pozornost, protože i nadále vyhřívat topless v jeho vířivce. Voda tekla kolem jejich nahých těl smyslně. Oni by se zavřít oči, jako by se ztratil v myšlenkách, zatímco jejich těla zviklat ve vodě, zatímco oni se zastavil. Je jasné, trenéra, že víno se právě rozhodla jít na zabití.

"Hej!" Trenér řekl, jak se jejich pozornost. "Musím ... oba z vás, holky sem ..."

Dívky se probudil ze svých opilých dazes, jak se stříkající vodu v jejich směru. Oni kroutili hlavami a podíval se směrem k němu, když mluvil.

"Musím vás oba dívky, aby sem ... hned ..." říkal. "Hoďte své bikiny na stranu ... a pojď sem ..."

Dívky se na sebe podívali letmo, jako by se přijít na to, že ten druhý tam pořád, a pak hodili své bikiny vrcholy přes okraj vířivky nadšeně.

Trenér Dick sledoval, jak se Brittany podprsenka hit suchého cementu. Je odrazil se jednou a posunul pár metrů ... a mimo dosah. Byly tam dva velké, kruhové mokré skvrny, kde se šálky Bikini je dopadl na zem.

Pak obrátil svou pozornost na dívky, které byly nyní stojí na obou stranách vany bez oděvu současnosti. Pouze jejich horní těla, ramena a tváře bylo vidět, jak se před ním stál v celé své kráse. Že jejich vlasy byly provedeny nahoru, a kromě několika kapkami sem a tam, jejich hlavy byly téměř úplně vysuší.

K jeho úžasu, Brooke a Brittany obrátil svou pozornost k němu. Každá dívka se na něj díval, jako by jiný nebyl přítomen, a trenér potlačil nutkání sténat a křičet, jak obě dívky začaly máčení k němu. Měl pocit, jako by mu bylo ve snu; krásný, pornografické sen o své vlastní tvorby ...

"To je ono, holky ..." řekl kouč, když se opřel a uvolněně, jak nejlépe to šlo při přípravě jejich příjezdu. "Hoďte své podprsenky stranou ... a pojď sem. Pojď blíž holky ..."

Byl to krásný pohled vidět, busty duo mu blíží, topless a nahý. Nikdy v životě už ho neviděl nic krásnějšího, více sexy, více lahodná. Bylo to až příliš unést.

"Mějte blíží, holky ..." řekl trenér jako Brooke a Brittany dělal jejich cestu k němu blíž. "Chci, abys dívky, aby se můj největší fantazie přijít pravdivý ..."

Dvě blond dospívající byly němý, protože propast mezi jejich těla a jejich trenér je. Brooke se pomalu blíží své právo, zatímco Brittany ho blíží na levé straně.

"Pojďme na to, holky ... aby můj největší, horniest fantasy přijít pravdivý ..." řekl, když se obě dívky byly tak blízko, že mohl téměř cítit jejich kozy. "Pojďme si Big Boob-Threesome!"

Trenér Dick penis byl pulzující na turbo režimu a měl výraz člověka, který byl nakonec dostat to, co chce, jak oba prsatá blondýna dospívající šťouchl do jejich těla se k němu. Během několika okamžiků se obě dívky sedící vedle něj; jejich masivní dřevěné bedny lisování do jeho, když ho sevřený jako kus masa. Horny trenér objal oběma dívkami a nechal ruce se potulují své nahé záda, když otočil hlavu, aby Brooke a začal se s ní.

Brittany cítila jeho ruku na její hladké zpět, když viděla její nejlepší kamarádka a její trenér ret-plácnutí, jako by měl jen pár minut, aby tak učinily. Brooke ústa se pohybovala v reakci na její trenér je, a na okamžik ji napadlo, jestli skutečně viděl její přítel převzít kontrolu nad situací.

Ať tak či onak měla málo času na přemýšlení o tom, jak trenér Dick zlomil jejich líbání a otočil hlavu k ní. Brittany instinktivně se naklonil a druhý později cítila jeho rty na její. Rty melded s jeho, jako by oni byli slepeny, a začala žvýkající svou čelist, když se svraštělou a re-svraštělé.

Teď to bylo Brooke řada se dívat, jak její nejlepší kamarádka ji políbil na basketbalový trenér. Přistihla se, naklonil se dál, aby se pokusila získat lepší pohled na akci, a než si to věděl trenér Dick přestal líbat Brittany a zasadil své rty na její. Cítila, jak nadšený byl o tom, jak nemilosrdný rty jednali. Její odhad se ukázalo jako správné, protože jejich trenér začal rychle otáčet sem a tam mezi nimi; takže se s jednou dívkou a končí to jen proto, aby se s ostatními.

Jak štěstí trenér přepínat mezi oběma dvojicemi rty ruce potuloval kolem jejich zády a přitáhl si je blíž. Dívky mohly cítit konečky prstů kopání do jejich masa z celého zádech. Jeho prsty byly namáhání na stranách jejich těla, jak se zoufale snažil dostat kolem nich a chytit jejich prsa. Po několika okamžicích se snaží a nedaří se trenér rozhodl, že už má dost. Přinesl si ruce na Brooke ústa-zalévání stojanu a začal mačkat její velká prsa, když ji políbil hrubě.

Dva začal sténat jeden druhému do úst jako pocit vzrušuje oba. Trenér Dick cítil jemný něha jejího těla v dlaních, když masíroval obří koule s touhou a nadšením. Po několika minutách se přestal ji líbat a vzal výhradně k mačkání a hrát si s ní velká prsa.

"Ach můj bože, Brooke ...." Řekl, že jako jeden z jeho stlačování udělal prsatá blondýna sténání a oblouk záda. "To jsou některé big-ass prsa!"

"Uhh! Uhhhhh!" Brooke zasténal jako trenér hnětl její velké balóny. Přejela rukou po tváři a odhrnula si vlasy jako ona prohnula a přitiskla své obrovské džbány masa do rukou její trenér ještě více ... přivítat jeho dotek.

Trenér Dick byl vůdčí ruce na každý centimetr jejích prsatá bazongas. Nechal ukazováčky klouzat po vlnách jejích kulatých melounů, dokud nedorazili její dvorce. Přejel prsty tam a zpět přes tmavší skvrny na její prsa; vychutnával každý z jejích drobných nerovností pod jeho dotekem.

Brooke se nadechl a ne nechat to jít. Nikdy neměl její prsa hrál s takovým způsobem; s tímto hodně ocenění. Zamrazilo po těle jako její trenér se pohyboval prsty po jejích dvorců a dolů na její bradavky. Nechala se nadechl a trvalo několik dalších před sténá pod prsty její trenér je ... nejcitlivější místa na její prsa stále jeho hračky.

"Uuuuhh ... uuuuuuhh ... uuuuuuuuhh ..." se rozzlobil.

Brittany byla sledujete displej s ležérní očima. Ona se posadila na kolena a naklonila tak, že její prsa jsou na úrovni s trenérem Dicka tváři. Štěstí trenér otočil hlavu a jeho pohled byl okamžitě naplněna Brittany poprsí. Vrhl se do její štěpení tvář první a začal líbat a olizovat ji po celém; vrtěl hlavou ze strany na stranu, občas, když se snažil zničit olbřímí džbány na prsatá blondýna je.

Brittany se zadíval na její hrudi a viděl její trenér v prohrábl vlasy trčí nad ním. Cítila, jak jeho jazyk, rty, celý jeho obličej mezi její velké Hooters ... lechtání je a dělat jim pohupovat. Zvedla ruku na hlavu a běžel ji po vlasech láskyplně jako trenér ztratil sám sebe v jejím výstřihu. S její druhé straně se aplikovat tlak na zátylku a přitáhl si ho ještě hlouběji ... připnout ho mezi dvěma obrovskými horami titflesh. Slyšela, jak její trenér sténat a téměř kňučet, jako by to bylo něco, co vždycky chtěl. Ona pak dal malý smích, náhle snížit ji do konce, a pak se vší vážností Zavrtěla prsa ze strany na stranu ... plácat jejich prsa-hlad trenér se svými velkými melouny.

V Brittany štěpení trenér Dick měl čas svého života. Nemohl tomu uvěřit, když cítil, že Brittany ruku na zátylku ... ale to bylo ještě těžší uvěřit, že teď léčení jeho tvář jako terč pro své obří funbags. Sliny kapala z úst jako prsatá blondýna pálkovalo její velká prsa přes obličej a nadával mu její podprsenku mlátit bazongas.

Vše zatímco on byl zoufale snaží udržet Brooke vlastní pár prsatá ty velké v jeho rukou, ale s hlavou v Brittany stojanu a půl jeho tělo se k ní otočil, že se ukázalo jako obtížné, aby tak učinily. Nakonec se rozhodl, aby tento sen umřít, a Brittany brzy cítila jeho ruce na jejích velkých prsou; hnětení je a zmáčkne je kolem jeho hlavy. Musela se zastavit její prso-třást jako trenér začal skákat kolem nich hlavu na jeho vlastní.

Naštěstí pro trenéra snů, naplňování Brooke nezůstala nečinná dlouho. Brittany cítil vibrace na prsou jako trenér dal obzvlášť hlasité sténání, když Brooke namáčel ruku do vody a omotal kolem jeho penisu. Trenér Dick byl nejen překvapen, ale nesmírně vzrušuje všechno, co se děje právě teď. Zabalil levou paži kolem Brittany malé, model, stejně jako kolem pasu a zvedl ji výš na kolena; ji táhne blíž k němu v tomto procesu.

S Brittany dokonale umístěn na jeho levé přivezl pravou ruku kolem Brooke a položil jí ruku na záda. To dalo těžko Skládaný Teen lepší přístup k jeho penis, a neměla váhat chvíli jako nadšený trenér cítila, jak jí ruka čerpání nahoru a dolů, jeho penis v rychlém tempu.

"Aahhhhhhhuhhhhhhhhh!" trenér zasténal, zatímco Brittany prsa odrazil do obličeje a dostal honění od Brooke. Otočil hlavu doprava a cítil, jak jeden z Bretani velkých melounů čistit po tváři. Její bradavky sklouzla po tváři a on se zastavil na vrcholu své vlnách a chytil ji do úst. Přitiskl rty se na ni a začal sát její oko jako dítě.

"Uhhhhhhh! Uhhhhhhh!" blondýna zasténala.

Trenér Dick odtáhl od Brittany hrudi, konečně, a obrátil svou pozornost k druhé prsatá holka. Brooke byl silně zaměřen na čerpání pryč na jeho penis. Její masivní stojan se odráží od svých pohybů centimetr nad hladinou vody, a když tam bylo žádné viditelné nebo slyšitelné pohyby pocházející z ruky její nosič by spadla do vody a stříkající každý tak často.

Trenér prohlížel její vrtění nosič a vytáhl Brooke v užším stejným způsobem měl Brittany. Brooke zastavil prudce svůj penis na chvíli vstala na kolena, jak její přítel udělal na druhé straně jejich trenéra. Natáhla se pod vodou a uchopil svou rockovou tvrdé kohout ještě jednou, stejně jako zabořil obličej do jejího výstřihu.

"Ohhhhhhhhhhhh yeahhhhhhhhhhhhh .....!" trenér zasténala, když zavrtěl hlavou ze strany na stranu mezi Brooke prsa. Její vrtění melouny udeřil na tváři, a cítil, jak pružná a dokonalé, že jsou i bez pomoci rukou. Rychle odtáhl od Brooke prsou a opřel se mezi dvěma dívkami. "Chyť tu tyč, holky! Oba vás! Jerk mě stejně jako ty předtím ..."

Chvíli bylo ticho v akci, jak obě dívky znovu nastavit sami na svých kolenou. Ze své poloze vsedě trenér viděl, jak z jejich masivních stojanů vyčnívající několik centimetrů nad ním. Jak se dívky dostali pohodlně vzal tuto příležitost k odpočinku rukama na zádech a řídit pohyb svých prsatá orgánů. On také se posadil o něco vyšší, stejně jako dvě blondýnky dosáhly vodou a uchopila jeho penis. Zasténal, když začal znovu prudce.

Comment

Comment:

Tweet