Toy Stories Pt. 01

posted on 19 Aug 2014 04:03 by festiveranch5214
Myslím, že jsem si svůj zlatý déšť teď! jsem si uvědomil, vzpomínal na chlapa jsem sledoval v bazénu přede mnou.

A pak, s pečlivým pomalu, Sean začaly hrnout piss na mě. Mě prudkém, to běželo ve vlasech, na obličeji, a začal kape mé tělo. Odmlčel se a pak nalil trochu víc. Pak pevné splash mě to napadlo. Byl jsem při pokojové teplotě, spíše než teplota krve nyní, a vonělo silnější než kdy jindy.

Myslel jsem, že to všechno, ale ukázalo se, Sean zachránil některé z nich. "Vraťte se," řekl a díval se na mě. "Otevřenými ústy."

Bez přemýšlení jsem se dodržet. a opatrně nalil poslední z nich - moč jsem naštvaný ven poté, co pil moč - do pusy. Polkl jsem, a pak ještě párkrát. Chutnalo to kyselá a spíše faul, ale zároveň, samotná myšlenka na to - že on sloužil mi to, že jsem ho ochotně pil, a že se ukázalo, jak z nás - úplně mě elektrifikována, a to i v případě, že poslední doušek skoro se mi zvracet.

"Svatý kurva," řekl Sean, s natištěnými úsměvem. Natáhl se a položil pár prsty na rtech, posunete se do jazyka. Má zavřené tlamě kolem nich, a začal jsem sání na ně, ukazuje svou touhu být sání něco jiného, ​​když jsem se podíval na jeho penis, který byl tvrdý a připravený na mě. Jeho penis byl postaven trochu jako jeho tělo, tlusté a pevné. To asi nebylo víc než šest palců plně těžké, ale určitě to bylo silnější než standardní vydání penis. Ve skutečnosti, to vypadalo trochu nepřiměřené do hlavy - to bylo jasné čtení a zužující se téměř do špičky. Vypadá to jako jahody , myslel jsem, když jsem znovu olízl prsty.

Myslel jsem, že by mohl vzít radu a krmit ho ke mně, ale místo toho vytáhl prsty a natáhl ruku s uvedením bych měl chytit za ruku. Zvedl mě na nohy. Jak jsem se zakymácela trochu nejistě, Sean překročil ke vchodu do místnosti. Tam byla velká miska na polici tam a chytil něco od něj.

Když se vrátil, byl táhne otevřený plastový sáček, a když se vrátil ke mně, byl trhat otevřený kondomu obal, který se efektivně stáhl hřídel. Tam byl také malý balíček lubrikant, a jak se zkroutil ji otevřenou, jsem nečekal žádné další pokyny, otočil se ke zdi. Vedle sprchového kohoutku, jen ve správné výšce, jak jsem se ohnout přes, tam byl pár rukojetí pro uchopení. Přestěhovala jsem se moje nohy zpět a trochu zasekl na můj zadek - a hned jsem cítila jeho prsty slopping lubrikant kolem kretén

.

Rychle vklouzl prstem do mě, pracuje to dovnitř jsem se cítil uvolněně a nabídl žádný odpor, když jeho prst byl rychle pracuje můj otvor volný. To bylo rychle přidal druhý prst a po chvíli, že sklouzl ve mně stejně, Oni tlačil, a zpět, a hlouběji, a pak stočený vzhůru, hledal mé prostaty.

Tento pocit úžasné, a já jsem zavřel oči, si libuje v pocitu. Byl bych rád, kdyby jen ... stále ... dělá ... na chvíli déle. Ale on byl připraven na další, a cítil jsem jeho prsty stáhnout - rychle nahrazeno něčím jiným, jak jsem se cítil, že stojí za mnou. To zúžené cockhead vklouzl přímo do mě, ale moje oči rychle otevřel překvapením, když jsem najednou cítil, obvod jeho hřídele začnou natahovat svou díru. Tam byl okamžik nepohodlí, a já zase zavřel oči a kousla do spodního rtu a pomalu tlačil ... a začal zasouvání

Wow ... to je neuvěřitelné ... prostě ...

"Wow," podařilo se mi mumlat jako jeho cockhead dosáhl svého vnitřního svěrače. Odtáhl se pár centimetrů, pak se tlačil do mě znovu. Cítil jsem otevřený k němu; Cítila jsem, jak mu se já.

Délka jeho penis - šířka jeho penis byl ve mně teď. Bylo závratně příjemné. Odstrčil jsem prdel zpátky do něj tolik, kolik jsem mohl. Jeho ruce se pohybuje nahoru a dolů zádech.

"To mě poser," zamumlala jsem.

Jeho ruce se stěhoval se do sevření mé boky, a on pokračoval dělat jen to. S pomalým vytrvalostí, jeho penis začal vytáhnout a tlačit se do mě. Jsem pevně oči pevněji k sobě a připomněl jsem dýchat. Jak všichni muži nechtějí cítit takhle? Krátce jsem přemýšlel pro sebe, než jsem se snažil přestat úplně myslet a jen cítit, co se děje se mnou.

Tam byl ještě říček off moč z prudkém jsem obdržel běží na krk, záda, mé čelo. Olízl jsem si rty a ochutnal hluboký, slanou chuť. A jeho penis stále slídí do mě, s dlouhými stabilní tahy, které se začínají přicházet blíž k sobě. A stejně, jako když jsem byla se zavázanýma očima, jsem narazila na chvíli - kdo ví, jak dlouho? - Kde jsem se cítil bez těla, pozastaven v čase. Ale teď, tam byl také neustálý hukot radosti proudící mnou, trvalé bzučení stále hlasitěji a hlasitěji, jako by zvuk byl asi, aby se stal světlem a světlo výbuch ohňostrojů ...

... Stejně jako Sean vytáhl mě.

"Ne! Více! ! " jsem napůl zasténal.

"Chci se dostat hlouběji," řekl. "Dostat se na podlahu."

Spustil jsem - jakési kontrolované zhroucení, opravdu - až do mých rukou a kolenou

.

"Nižší," přikázal. "Pořiďte si tvář na zem."

Spustil jsem dolů, ramena na podlahu a moje tvář se obrátila proti tašek, když přehodil sám na vrcholu mě. Díky push, jeho penis byl zpátky ve mně, a já jsem najednou cítil, jak mu kolena mimo mé nohy, ruce výsadbu se vedle ramena, hrudník třel záda.

Cítil jsem se objal, jako by jeho tělo bylo štít kolem dolu. Ale jak začal mě zase kurva, jsem také cítil vlastnil , každý centimetr ode mě vzít, řízen tímto mocným mužem.

A on mi v prdeli. to nebylo pomalé, stabilní tahy nic víc. Maraton se stal sprint. A jak slíbil, že se přinutil v roce, jak hluboce jako on mohl jít, jako by se snažil proniknout do mé vnitřnosti.

Byl jsem v podstatě tlačí své boky nahoru jen natolik, aby neměl rozdrtit mi koule na podlahu, když jel do mě, ale také tlačí zpět, což podnítilo ho dále řídit jeho penis uvnitř mě. Chcete-li se mě, na vlastní mě ....

Naklonil se dopředu, a já jsem mohla cítit jeho rty na vrcholu mého ucha. Cítili jsme se ještě připojil, tělo na tělo. "Je to škoda, že musíme mít tento kondom mezi námi," vydechl mi do ucha, jak jeho penis stále zaútočí na mě s krátkými, rychlými bodnutí. "Kdybych měl jste syrové, tak bych chovat kurva odsud vás. Byste se srát přijít za týden."

To bylo vše, co jsem mohl vzít, a najednou jsem cítila můj orgasmus umýt nade mnou, můj penis stříkání mé semeno na níže dlaždice. Zavrčel jako můj svěrač stáhla a sevřela jeho penis, a netrvalo dlouho, než jsem cítil, že přijde příliš.

Jsem udělal, a moje tělo v podstatě zhroutil na podlahu. On tlačil se do mě, držel svůj penis dovnitř jako jeho vyvrcholení ustoupila, a já jsem cítil, jak ho líbat a olizovat moje ramena, jak jsem jednou připomněl sám dýchat.

Se silou jsem neměl, Zvedl se ze mě, a znovu mě vytáhl na kolena, mě točí čelem k sobě. Sklouzl kondom z jeho nyní-deflaci penis, a hodil ji na podlahu. Moje rty se okamžitě na něj, čištění semeno, které bylo rozmazané po jeho hřídele, a konečně dostává na polibek, který jahodový hlavu.

Dokonce většinou ochablé, jeho penis stále vyplněno pusu, a Sean přesunul své boky k manévrování víc kolem mých rtů. Jeho ruce se jemně přilnavost vedle mých uších, držel můj obličej do rozkroku. Jeho tělo se uvolnilo, a cítil jsem jeho penis škubat.

Věděl jsem, co bude následovat.

Jak začal močit do úst, cítila jsem závěrečnou vlnu radosti. Zachránil mi to! jsem polkl hladově. Jak se jeho tok šel rovnou do krku, cítil jsem znovu úplně posedlý tímto mužem. Bylo to nádherné, a to dělalo to to nejlepší moč jsem pil celou noc.

Když byl hotov - a on mi dal dost velkou zátěž na pití - jednou rukou držel mou hlavu na svém místě, uzamknout, aby jeho tělo, jako druhá ruka něžně hladila mě po vlasech. Museli jsme zůstali tak na minutu, možná dvě, sotva dýchá, drží téměř stále v pozici, která by pravděpodobně bylo zaměněno za něco jiného, ​​než intimitě to bylo.

A pak pomalu, opatrně, vytáhl svůj penis z pusy a vytáhl mě na nohy. Zatímco jednou rukou jemně třel mé hrudi, druhou se natáhl a obrátil se na sprchu na. Šok z chladu, a pak teplou vodou chodech nad námi.

A pak, v jedné konečné intimity, která se zdá být příliš blízko, a nabídka se ani popsat slovy, umyl mé tělo čisté. Byli jsme pod sprchou na poměrně dlouhou dobu.

Když se otočil osprchujte a šli jsme na suché sami, nálada se změnila. Sean byl geniální, ale ten pocit propojení se rozplynul. Sesunula jako touha, myslím. Ale přesto, je to pravda, .

Sean moc neřekl, a jakmile se vysuší, přešel do vedlejší místnosti, aby si své šaty z Šatník. Jsem se pohyboval pomaleji, a v době, kdy jsem šel za ním do vedlejší místnosti byl pryč. Dostal jsem tašku s mými šaty a oblékl se. Na druhé straně místnosti, další člověk, který se oblékal se na mě usmál. Podíval jsem se na něj s pocitem neznalosti. Použil mě? Nemám tušení, kdo a kolik mužů to .

Dal jsem mu přátelsky zamával, když jsem šel na recepci a roztomilá blondýnka s ostny vlasy se na mě usmál. Vytáhl igelitový sáček, který měl své boty, ponožky a peněženku v ní, a položil krabici s pisoár roubíkem vedle ní. "Slyšel jsem, že jste vyhráli cenu," řekl, s jiskrou v oku.

"Bylo mi řečeno, si Vás pozvat zpět, takže se ujistěte, pokles o další době, kdy jste ve městě!"

"Díky," řekla jsem, když jsem dokončil vázání boty a strčil krabici pod paži. To jsem chtěl, aby se vracel do svého hotelu se skříňovou čtení pisoáru GAG v velkými písmeny na straně jsi mi nevadí.

Comment

Comment:

Tweet