Transsexuální sousedé

posted on 16 Aug 2014 01:29 by festiveranch5214
ÚVOD

Kelly a Nicky dva junior rok studentky, kteří žili v bytě vedle Brooke a David Nichols. Brooke a David byli manželé jen něco málo přes tři roky a jejich počáteční nadšení pro sebe právě začíná ubývat. Brooke byl velmi atraktivní blondýnka s 36-23-36 postavu. Pracovala po celou dobu v místním fitness centru, který držel její 5'6 "115 liber rámeček dobře tónovaný. David cestoval docela dost, ale podařilo se mu zůstat ve formě, zatímco on pracoval pravidelně v hotelu fitness centrum. Stál u 6'1 "a váží 190 liber s hnědými vlasy a hnědýma očima. Davidův penis byl docela normální velikost na 6 + cm dlouhé a 4 + palce kolem, ale měl schopnost cum ve kbelících. Na 27 let by mohl cum třikrát denně, a on byl vždy schopen uspokojit své 26 let manželku Brooke. Po třech letech manželství, Brooke byl stále ohromen nad množstvím cum její manžel mohl střílet do úst a její kundičky. David měl svůj podíl vyhodí, když on cestoval. On byl většinou úspěšný při vyzvednutí ženy, ale pokud mu vyrazil byl ochoten přijmout muže ústa na její kohout. David se často zastavil videopůjčovny dospělé, aby si vykouřit, když on byl nadržený. Tam byl také mladý muž, který pracoval v hotelu, který se nasává Davidův penis několikrát. Brooke, i když není panna, když se oženil, byl věrný Davidovi, protože oni se vzali, když se ukázal být dobrým milencem a držel její spokojený až do nedávné doby.

Kelly, velmi roztomilé 21 let blondýnka, vypadal jako holka od vedle. Měla nevinnou tvář s modrýma očima dítěte, atraktivní 34-22-34 postava s naprosto nádherné nohy a nádherné bubliny zadek. Kelly rád nosí mini-sukně a ohlávka vrcholy, které předváděl její ploché bříško a pěkně tvarované nohy. Nikdy na sobě podprsenku, takže bradavky na jejích pevných prsa vždy strčil přes látku její blůzku. Pokaždé, když uzřel David Kelly, dostal erekci, ale věděl, že lepší, než narazí na někoho tak blízko domova. Nicky, Kelly spolubydlící, byla atraktivní 21 let prsatá brunetka. Nicky měl 38-24-35 postavu, která byla velmi dobře tónovaný a pevné. Stála u 5'7 "a váží asi 120 kilo. Ona taky na sobě mini-sukně a ohlávka vrcholy, které předváděl její postavu. David také měl oči Nicky, ale jako Kelly, věděl, že lepší, než narazí na ni.


KELLY NÁVŠTĚVY Brooke

Brooke rád Kelly a Nicky. V době, kdy David byl mimo město, Brooke by pověsit ven s Kelly a Nicky. Jednou večer Brooke byl doma sám a zavolala Kelly. Nicky byl ve škole, takže Kelly byl rád, aby se společnost Brooke a ona navrhla, že se dívat na film. Brooke připraveny některé předkrmy a otevřel láhev vína a Kelly přinesl na filmu.

"Už jste někdy sledovali porno?" Zeptal se Kelly.

"Není čas," odpověděl červenající Brooke.

"Chceš to? Je to jen my holky," pobídl Kelly.

"Jistě, proč ne, že by měla být zábava," chichotala Brooke.

Brooke dát DVD do přehrávače a pak si nalil další sklenku vína pro oba z nich. Dva z nich se posadil na pohovku dohromady a začal se dívat na film. Byla to evropská vyrobený film a všechny ženy jsou nádherné s přírodními orgány. Všichni kluci měli nesestříhaný kohouty a oni byli velmi dobře vybaven. Film byl jasně o dívky, které se velké ocasy ve všech svých děr. Brooke sledoval, jak byly ženy v prdeli orálně, vaginálně a análně. Samozřejmě, že byly požadované vÝstŘiky a cum se nastříká na tvářích žen a osly.

Brooke se podíval na Kellyho, který byl lapal po dechu nahlas. Kelly byl třel její prsa přes její blůzku s jednou rukou, zatímco její druhá ruka byla pod její minisukni třela rozkrok. Brooke dostal horký sledování Kelly a ona si vzpomněla na své vysoké škole, když ona a její spolubydlící dělal rád několikrát. Brooke dostal žhavější a žhavější, když sledoval, jak Kelly a tajně doufala, že by Kelly porodila její ňadra, nebo se držet její ruku do kalhotek. Brooke měl na sobě pár práce z šortek a tričko. Její kundička se cítil vlhký a potvrdit její stav byl vyprávět příběh mokrý flek na rozkroku jejích šortek.

Kelly otevřela oči a viděla, jak chtíč ve Brooke tváři. Kelly se přiblížil k Brooke na pohovce a pak políbil Kelly Brooke na rty. Bylo to poprvé od její vysoké škole, že Brooke políbil ženu. Brooke políbil Kelly zpět a dva z nich se objali. Jak se líbali ruce přešel jejich těla a snažil se navzájem prsa. Brooke věděl, že ona by měla zastavit, ale bylo to tak dobře a navíc věděla, že by se vždy zastaví, když chtěla. Kelly rty cítil tak měkké a tak něžný, že Brooke nemohl přestat ji líbat.

Pak Kelly halter top se stěhoval a Brooke našel ruce na Kellyho nahá prsa. Brooke nevěděl, že Kelly záměrně rozvázal její blůzku, ale pevná prsa a hard rock bradavky se cítil tak dobře v Brooke rukou, že i nadále hrát s Kelly v prsa a vyladit její bradavky. Brooke vycítil, že její tričko se vytáhl nahoru a pak ucítila Kelly ruce na jejích nahých prsou. Brooke opět věděl, že ona by měla zastavit, ale Kelly nealkoholický platidlo touch se cítil moc dobře. Rozhodla se, že trochu líbání a mazlení by bylo v pořádku, ale pak by ukončila své předehry. Brooke kočička byla odsátí mokré teď a mokrý flek v jejích šortek byl podstatně větší.

Kelly ústa opustil Brooke rty a udělal jeho cestu dolů Brooke holé prsa. Kelly jemně políbil Brooke prsa a její jazyk z malé kruhy kolem Brooke vztyčené bradavky. Opět Brooke bojoval s rozhodnutím o tom, jak daleko to nechat jít a znovu se rozhodla počkat o něco déle. Kellyho ústech cítil se tak dobře na Brooke prsa a to bylo tak dávno, jemný ústa sála její citlivá prsa a bradavky. Kelly sála prsa Brooke střídavě mezi nimi a jí jemně okusoval Brooke bradavky jemně držel je v zubech. Brooke se nyní dýchal a jakékoliv myšlenky zastavení Kelly byl daleko od své mysli.

Brooke nezastavil ani Kelly, když Kelly ústa opustil její prsa a přesunul se přes ploché bříško nebo když Kelly ruka našla cestu do kalhotek. Kelly pohnula rukou pod pás šortek a kalhotky Brooke a vzal Brooke namáčení kočička. Brooke zalapala po dechu, když Kelly prsty vstoupil vagínu a zkoumal ji jemně, ale ona se nezastaví Kelly pak buď. Ona také nezastavil Kelly Kelly, když si stáhla kalhoty a kalhotky se jí boky ve skutečnosti zvedla boky usnadňuje Kelly odstranit oděv. Kelly se usmála a podívala se na Brooke je krásná blonďatá kočička, která věděla, že se její k mání.

Kelly pohyboval mezi Brooke nohy a zvedl je až na ramena. Brooke se nyní dýchal v očekávání Kellyho ústech na její kundu. Kelly nezklamal Brooke, když něžně políbil na vnitřní Brooke stehen a pracoval její cestu až do blond pokladu. Brooke sebou trhla, když Kelly ústa zakryla pochvy a pak Brooke vydechla nahlas, když ucítila Kelly jazyk sonda kundičku. Kelly jazyk propracoval do Brooke kundičky a nachází se její klitoris. Brooke boky zvedl z pohovky, když Kelly našel předmět touhy. Brooke klitoris byl tvrdý a rozšířené a Kelly jemně okusovala ho a lízala ho. Brooke byl přemožen touhou a ona věděla, že její orgasmus se rychle blížil.

Pak Kelly zvedl Brooke stehen a přitiskla nohy zpátky k hrudi. Tento krok vystaven Brooke je kočička a konečníku Kelly, který pak pokračoval tonguing Brooke je kočička. Kelly pak přejela jazykem od Brooke kočička do svého podsvětí díry způsobuje Brooke tělo se třást. Brooke vydechl nahlas, když Kelly ponořil svůj jazyk do jejího konečníku. Nikdo nikdy perem Brooke konečníku před a cítila se tak nemravné v tuto chvíli. Kelly pak sklouzl jazyk podél Brooke a zpět do její kundičky. Kelly pokračoval střídavě lízání Brooke kočička a rimming její kretén. Brooke cítil akt byl tak zlý, ale tak, erotika zároveň, že si myslela, že by vybuchnout každou chvíli.

Rozložit ona jako orgasmus masivních rozměrů otřásla celé její tělo. Brooke tělo třáslo záchvěvy jako Kelly hodovali na její kočička pití v každé kapce Brooke je sladký nektar. Kelly držel zadní Brooke stehen a stále jim zatlačit směrem Brooke hrudi jako Brooke vykřikla nahlas. Kelly pokračoval lízat Brooke je kočička a pak Brooke cítil kočička navlhčený prst do jejího kretén. Poprvé v životě Brooke řiť byla pronikl. Kelly pokračoval prst Brooke zadek a lízat Brooke je kočička, dokud Brooke měla další orgasmus. Tentokrát, když Brooke přišel, Kelly strčila prst z Brooke je kretén působit Brooke křičet z vášně, když znovu vyvrcholení. Brooke byl lapal po dechu a ztěžka dýchal, když Kelly snížil Brooke nohy na podlahu.

Brooke nemohl vzpomenout, kdy naposledy, že ona měla cum, jako to, ale byla si jistá, že to bylo na její líbánky. Jak Brooke zpět Kelly olízl a políbil vnitřek jejích stehen. Pak Kelly vstal nahý od pasu nahoru a Brooke zíral na její hezkou souseda. Kelly se usmál a pak promluvil tiše.

"Brooke, sundat kalhotky," řekl Kelly téměř šeptem.

Brooke věděla, že nemohl odmítnout její soused ne po tom, co Kelly udělal pro ni. Brooke se jen jedl jednu kočičku v jejím životě, a to byl její spolubydlící na koleji, ale udělala to několikrát. Teď se očekává, že oplatit s Kelly. Brooke přemýšlel její manžel krátce připomenout, že ona byla věrná, protože oni byli oddáni. Pak Brooke ptal, zda sex s jinou ženou byl nevěrný, vždyť to nebylo, jako by byl sex s jiným mužem. Brooke se posadil na pohovku a přitáhl Kelly blíž k ní. Pak Brooke dosáhl pod Kellyho mini-sukně a nachází se na kalhotky pas. Brooke stáhl kalhotky dolů Kellyho boky, se zdálo, že velmi pohodlný a zdálo se, že zádrhel na něco.

Brooke zatahal trochu víc a pak kalhotky sklouzl Kelly stehna. Jak oni dělali Brooke zalapala po dechu překvapením jako hard rock kohout objevily, a poskakoval před Brooke tváře. Brook byl ztracen slova zírala na impozantní penis. Myšlenky problesklo jí myslí, že Kelly měl kohouta; ona byla jen jako jeden z těch tanečnice v ženských imitátorů, že Brooke slyšeli o. V tomto bodě Kelly rozepnul její mini-sukně a nechte ho spadnout na zem spolu s jejími kalhotkami. Stála tam úplně nahá před ohromené Brooke.

"Brooke zlato, sát můj klitoris, jak jsem olizovat tvoje. Podívejte se, jak velké a těžké můj klitoris je. Dostal jsi mě tak vzrušená, prosím, sát to," řekl Kelly sexy.

Brooke zíral na penis a pak se ho v ruce. Brooke věděl, že Kellyho penis byl větší a silnější než Davida, a ona by se naučit později, že to bylo jen něco málo přes osm palců dlouhá a téměř pět palců kolem. Brooke ruka neuzavřela celou cestu kolem husté hřídele. Jako v transu Brooke přestěhovala ústa, aby Kellyho penis a vzal hlavu do úst. Brooke rád měkký pocit z čočkovitou hlavou a přejela jazykem kolem něj a lechtal na pee otvor. Kelly zasténal a její tělo se napjalo, když Brooke teplý smyslná ústa zavřená kolem Kellyho penis. Kelly byl připraven k ránu, a věděla, že to nebude trvat moc pro ni cum.

Brooke byla velmi dobrá čuráku a v žádném okamžiku musela Kelly připraveni vyhodit své zatížení. Kelly se snažil prodloužit její orgasmus tak dlouho, jak to jen šlo. Brooke se posadil na okraj pohovky a kreslil Kelly se k ní. Brooke hladil záda Kellyho nohou a tváře její zadek jako Brooke je teplé, vlhké, nádherné ústy nasáván na Kellyho penis. Brooke masíroval hlavu Kellyho penis proti střeše úst. Ona kroužil Kellyho penis s jejím jazykem a Kelly cítil lehké škrábání Brooke zuby. Kellyho penis se cítil tvrdý a dlouhý jako vždycky, když to vzrušení a ona věděla, že bude střílet brzy.

Brooke se Kellyho penis z úst a podíval se na ni, když hladil po celé délce ní a masíroval Kelly je nafouklé koule. Brooke a pak jej vložte zpět do úst a vzal ji znovu a pak se jemně foukal na to, jak její prsty neustále masíruje Kelly koule. Brooke lechtal kohout hlavu s jejím jazykem a škádlil Kelly pee štěrbinu. Brooke měl Kelly blízkosti Cumming několikrát. Brooke vypadal, že ví, kdy Kelly byl blíží, a ona by se dělat věci, dělat ji vydrží déle, mučení Kelly v procesu.

Brooke pak vzal Kelly penis až na doraz do její teplé vlhké úst. Ona kroužil její jazyk po délce hřídele, okusovala na kohout hlavu a cucal Kelly tvrdě. Brooke dosáhl pod Kellyho koule a třel tvrdost mezi jejími koule a konečníku, když si vzpomněla, že její manžel miloval to. Kelly cítila, jak jí penis zahustit a ona věděla, že se chystá cum. Tam byl žádný zastavit Kelly tentokrát.

Brooke popadl Kellyho zadek oběma rukama jako Kelly explodovala v ústech. Kelly vypálil kolo po kole semene do pusy a Brooke olizovat a polykat tak rychle, jak jen to šlo. Lano po laně spermatu střílel do Brooke úst, jak se zdálo Kelly mít nekonečnou zásobu. Nakonec palba ustoupila a Kelly se zastavil Cumming v Brooke úst. Brooke cucal na tlusté pevné penis, dokud jí vypustit každou kapku z Kellyho penis. Brooke byl žádný cizinec pro masivní zatížení čerpacích ústa, zatímco její manžel David často střílel velké zatížení do ní.

Brooke cucal na Kellyho penis dlouho poté, co Kelly skončil Cumming a Kellyho penis zůstal pevný. Kelly pak tlačil Brooke zpátky na pohovku a vlezl mezi Brooke nohy. Kelly zmírnil svůj penis do Brooke vlhké kundičky a Brooke zasténal, když největší penis stále naplněn její lůno. Kelly začal pomalu šukat Brooke Brooke a ovinula ruce a nohy kolem jejího nového milence. Kelly se naklonil a políbil Brooke hluboce zdánlivě lhostejné, že má v poslední době cum ve Brooke úst.

Kelly byl asi v polovině cesty, když vytáhla a pak pomalu uvolnila zpátky do Brooke přimět ji, aby sténat rozkoší. Kelly se tlačit v trochu a pak vytáhněte trochu pomalu pracuje její penis hlouběji a hlouběji do Brooke vagíny. Nakonec celý svůj penis byl pohřben v Brooke kundičky a Brooke povzdechl si pocit zcela plná skoro bál se pohnout. To byl fantastický pocit pro Brooke být tato plná.

Kelly držela uvnitř Brooke čeká Brooke začít kurva ji. Kelly se podíval dolů na Brooke, usmál se a pak políbil s jejich jazyky hrát spolu navzájem. Brooke byl připraven k prdeli a ona potřebuje velký péro klouzat dovnitř a ven z ní a třít její klitoris. Začala se pohybovat a pak Kelly prdeli ji pomocí dlouhé pomalé tvrdé údery. Brooke zamčené nohy kolem Kellyho zadku působit Kelly jít hlouběji do ní. Kelly začal šukat Brooke tvrdší a rychlejší a Brooke ucítil další orgasmus na jeho cestě. Byla na milost a nemilost Kellyho obrovské varhany, jak to bušila její kundu.

Pokud Kelly měl nejen cum ve Brooke úst, že by nebyli schopni se držet tak dlouho. Brooke byl tak horký a stiskl Kelly s její těsné kundičky; byla opravdu dobrá kurva. Kelly prdeli Brooke přes jeden orgasmus za druhým, než se vyplněno Brooke je kočička s cum. Kelly orgasmus byl tak intenzivní jako Brooke jako jejich těla zemi společně a sténal a hlasitě zasténal.

Brooke cítil její změkčení penis, ale i tak je stále naplněna Brooke kunda. Kelly se pomalu zvedla pryč Brooke těla a tím její tlustý penis vyklouzl z Brooke kundičky. Brooke cítil prázdnotu ve svém kunda jako Kelly penis opustil její tělo a ona zalapala po dechu, chlad vzduchu se dotkl její volné kočička. Brooke se prostě musel jeden z nejlepších šuká ve svém životě. Kelly si lehl po boku Brooke a políbil a pohladil se navzájem, jak se dostal z intenzitě svých orgasmů. Brooke konečně přišel k rozumu, vyděsil a vyskočil z ní pohovku.

"Ach můj bože, co jsem to udělal," vyjekla Brooke najednou naložené s pocitem viny, "Kelly, ach můj bože, co jsi?"

Kelly klidně posadil na pohovce s ní ochablý penis visící mezi nohama a její tvrdé bradavky ztopořeného směřujícími přímo ven. Kelly se usmál na docela nahá žena v domácnosti a snažil se ji uklidnit.

"Jsem transsexuál, Brooke. Někteří lidé říkají, tranny pro krátký. Jsem člověk, který má rád, že je holka a já se ženské hormony," vysvětluje Kelly.

"Nemůžu uvěřit, že se to stalo mně. Ani slovo, chápeš? Ani slovo k mému manželovi nebo Nicky. Jsem tak v rozpacích," vyhrkl Brooke se zabořila obličej do dlaní.

"Neboj se Brooke, nebudu nikomu o nás říct, ale musíš uznat, že jste si to. Neviděl jsem nikoho cum, jako jste v docela nějaký čas," odpověděla Kelly.

"Kelly budete muset odejít hned teď," oznámil Brooke, když potřebuje čas, aby se uklidnit.

Kelly se oblékl a pak odstranit film z DVD přehrávače, "Nechceme přece David, abychom to tady, budeme?"

Brooke jen zavrtěla hlavou a podíval se dolů na podlahu, když ukázal na dveře což znamená, že Kelly by měl odejít. Kelly se pro sebe usmála, když odcházela Brooke bytu a zamířil zpět do své vlastní. Kelly se nemohl dočkat, až jí říct spolubydlícími Nicky o setkání s Brooke.

Brooke se narovnal do bytu a pak nalila další sklenku vína. Byla schoulená na pohovce a zopakuje to, co se stalo s Kelly. Brooke cítil mokrý flek v jejích šortek a to krutou připomínkou jejího svádění. Stejně jako ona byla zmatená Kelly je transsexuál, Brooke byl stále poněkud obrátil na tím, co se stalo. Kelly měl tělo ženy, ale penis muže. Kelly dotek byl něžný a jemný jako ženská, ale její penis byl ještě větší, že kohout Brooke manžela. Brooke dokončil láhev vína, které v noci a usnul na pohovce přemýšlel o Kellyho mimořádné těla.

Davidův NIGHT v Minneapolis

Velmi noc, že ​​ji manželka Brooke byl sveden její transsexuální soused, David byl až do své obvyklé dovádění. On bydlel v jejím oblíbeném hotelu a v noci zavěsil v hotelovém baru. On se spojil s nějakou ženou, kterou potkal v baru, ale ona s ním hrál perfektně. Pili a tančili spolu a dokonce políbil, ale pak mu klesla absťák a opustil bar. David byl naštvaný, ale ne proto, že byl sestřelen, které se často stalo dost, ale proto, že ona s ním hrál tak dobře. Skončil její pití a zamířil přes halu na cestě do svého pokoje. Podíval se u registračního pultu a viděl Jared práci za stolem. David dal Jared vědoucí pohled a pak přikývl, který byl jejich signál.

Jared pracoval až do 22:00 a od 22:15 se bude ze svého hotelu uniformě, se jí do civilu a v Davidově hotelovém pokoji. David se spojil s Jared několikrát předtím, když vyrazil s dámami. Jared přijde na Davida místnosti, sedí na posteli, nižší kalhoty a spodní prádlo Davida a sát Davida pryč. Poté, co David přišel Jared úst, Jared by se narovnat a nechat Davidův pokoj. Celé setkání trvalo obvykle méně než půl hodiny. Ale tuto noc, Jared doufal, že si ji na další úroveň. David uslyšel lehké zaklepání na dveře a otevřel ji Jared vstoupit.

Jared chodil, usmál se a pak promluvil: "Davide, mohl bych požádat o laskavost?"

"Jistě," odpověděl David.

"Mohli bychom se mimo naše oblečení tentokrát? Chtěl bych být nahá, když jsem sát svůj penis," požádal Jared.

David nikdy nebyl úplně nahý s jiným než v šatnách a sprchách člověka, ale on přišel na to, co by se mohlo stát. Pokud je nahý by Jared šťastný, proč ne, možná Jared chtěl vyhonit, zatímco on cucal Davidův penis. "Myslím, že jsem v pohodě s tím," souhlasil David.

Oba si sundali oblečení a David vplížil pokukuje na Jareda, jak byl zvědavý, co vypadal jako nahý. Jared měl ji zpátky k Davidovi a David obdivoval Jaredovu urostlý zadek. David si v duchu, že mnozí dívka by chtěla mít zadek jako to. Jared tělo bylo bez srsti a její kůže byla bezchybná a David se rozhodl, že Jared vypadal jako holka zezadu. Jared měl urostlý nohy, které vedly k jejímu křivky zadek a její pas byl úzký jako holka. David bedra míchá, když shledal, že sám přemýšlel, jestli Jared ji vzal do zadku. Když Jared otočil jí penis už byl vzpřímený a David si uvědomil, že on byl příliš. David byl překvapen, že Jared penis byl o něco větší než jeho vlastní.

Comment

Comment:

Tweet